Logo

Tagline

Gabinet

moja historia

Zapraszamy do

Gabinetu muzykoterapii

Czy wiesz, że muzyka to uczucia, które możesz usłyszeć?

W trakcie sesji pogłębionej muzykoterapii z muzyką na żywo wyciszysz umysł, zharmonizujesz emocje i oczyścisz się z mentalnych i fizycznych blokad. Stworzę dla Ciebie bezpieczną przestrzeń wypełnioną dobroczynną wibracją, nauczysz się głęboko i zdrowo oddychać. Zadbasz o swój dobrostan, zarówno fizyczny jak i psychiczny. Sesje muzykoterapii indywidualnej przeznaczone są dla osób pozostających w szeroko pojętym dyskomforcie psychicznym, długotrwałym stresie, osoby niepełnosprawne, osoby po długotrwałych kryzysach chorobowych, chcące doświadczyć muzykoterapii jako formy rehabilitacji i profilaktyki zdrowia, a w konsekwencji, poprawy jakości życia. Zapraszam także osoby, dla których muzyka 
i sztuka będzie doskonałym elementem pracy własnej i rozwoju osobistego. Wspólnie opracowany proces działań twórczych to droga pełna pasji, na której się spotkamy.

W jaki sposób?

Efekty

Czyli co daje muzyka

Dzieci

Czy wiesz, że muzyka może rozwinąć, otworzyć na świat i pomóc w nauce twojemu dziecku?

Sesje muzykoterapii kieruję do wszystkich dzieci, sprawnych, z problemami szkolnymi, ale także do dzieci z niepełnosprawnością ruchową i intelektualną, dysfunkcjami integracji sensorycznej, rdzeniowym zanikiem mięśni, mózgowym porażeniem dziecięcym, autyzmem i chorobami genetycznymi. We wspólnym muzykowaniu na instrumentach, pracy z ciałem, kreatywnych, pełnych pasji działaniach w obszarach arteterapii i w głębokich relaksacjach mięśniowych postaramy się poprawić komunikację z otoczeniem, rozwinąć koncentrację, rozwinąć motorykę małą i dużą i usprawnić aparat ruchu. Damy sobie czas na wspólną beztroską zabawę, wyrażanie siebie przez śpiew i improwizację muzyczną.

Dla Ciebie

Umów się na terapię dzwiękiem

Zapoznaj się z sekcją muzykoterapii oraz poznaj nasze warsztaty